نشانه های هشدار دهندۀ اولین قرار ملاقات را جدی بگیرید

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

سوزان دگز وایت
مترجم: عاطفه محمدصادق

هشدار ۱: فرد بسیار گرم و صمیمی است و شما فکر میکنید بهتر از این نمی شود. سپس او توضیح می دهد که تازه رابطه قبلی اش تمام شده و شما او را یاد شریک سابق اش می اندازید.
خطر بالقوه: چنین فردی هنوز از گذشته خارج نشده و به سمت آینده حرکت نمی کند. تلاش برای جلب محبت شما یک چیز است و تلاش برای جلب همدردی به وسیله صحبت از شریک عاطفی سابق اش کاملا چیز متفاوتی است.

هشدار ۲: در اولین قرار، فرد از اینکه چقدر از مادرش یا خانوادش یا شغل اش نفرت دارد صحبت می کند یا از اینکه چقدر توسط رابطه های قبلی یا دوستانش  مورد استفاده قرار گرفته است حرف می زند.
خطر بالقوه: مردم آنچه می خواهند شما بدانید به شما می گویند. اگر از ارتباطات ضعیف فعلی اش با دیگران با شما حرف می زند، قبل از اینکه اسم شما را هم در فهرست “روابط ناموفق” قرار دهد رابطه را تمام کنید.

هشدار ۳: او نمی تواند بیشتر از چند دقیقه روی شما و مکالمه تان یا غذا تمرکز کند و هر چند دقیقه گوشی اش را چک می کند(شما نمی دانید در حال بازی است، حسابش را چک می کند یا دومین “اولین قرار” خودش را برای روز بعد فیکس می کند).
خطر بالقوه: وقتی در اولین قرار ملاقات نمی تواند کاملا روی شما متمرکز باشد، احتمالا در آینده هم کمترین حضور عاطفی را در کنار شما خواهد داشت.

هشدار ۴: تمام مدت در حال چک کردن شماست که حالتان خوب باشد، سردتان نشود، رستوران خوب باشد، فضا اذیت کننده نباشد. او بیش از حد نگران احساسات شماست که ناراحت نباشید.
خطر بالقوه: هرکسی می خواهد “دوست داشته شود” اما وقتی کسی بیش از حد تلاش می کند دیگری را راضی کند می تواند نشانه عزت نفس پایین او باشد. اگر نمی خواهید تمام عمر خود را صرف تلاش برای این کنید که به او بگویید عالی است، وقت خود را با فرد دیگری بگذرانید.

هشدار ۵:  وقتی دیدگاهش در مورد سیاست، مذهب، انسان، تنوع، پول و هر چیز دیگری را مطرح می کند،  شما احساس می کنید تفاوت های اساسی در دیدگاه های اعتقادی تان وجود دارد.
خطر بالقوه: هر اختلاف نظری خطرناک نیست اما وقتی تفاوت ها در ذهن شما ایجاد ترس می کنند، به آنها احترام بگذارید. به یاد داشته باشید که تمایل شما برای تغییر دادن فرد خیلی متفاوت از کسی است که خودش می خواهد تغییر کند.

هشدار ۶: او با هم اتاقی، مادر، راننده های خیابان یا مردمی که از خیابان رد می شوند بی ادبانه و خشن رفتار می کند.
خطر بالقوه: درست است که اولین قرار کمی استرس آور است اما اگر نحوۀ مدیریت این استرس خوب اینطور باشد، احتمالا وقتی استرس بد دارد شما اصلا نباید دور و بر او باشید!

حقوق معنوی محفوظ و ذکر منبع با کتاب‌شناسی زیر بلامانع است:
دگزوایت، سوزان. (۱۳۹۶).نشانه های هشدار دهندۀ  اولین قرار ملاقات را جدی بگیرید. عاطفه محمدصادق (مترجم)

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.