چرا فقط نسبت به افراد خاصی جاذبه ی جنسی داریم ؟

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

جاذبه ی جنسی میان دو نفر،به این معناست که میان آن دو ، رزنانس وجود دارد.حال می پرسیم،چه چیزی این جاذبه را به وجود می آورد؟ چندی بیش نیست که دانشمندان و جامعه شناسان به مطالعه ی این بعد روانی و نامرئی زندگی انسان پرداخته اند.شما شخصی خداشناس و مومن باشید ، یا بی ایمان ، مطمئناً تاکنون بدون اینکه متوجه شده باشید، ارتعاشات دیگران را احساس کرده اید.مطمئناً کسانی را ملاقات کرده اید که پیش از آنکه حرفی بزنند، از آن ها خوشتان آمده است،این نشان دهنده ی آن است که انرژی آن ها را دریافت می کنید.چنانچه سرشار از عشق ،شوروحالو بخشش باشند،شما نیز احتمالاً احساس خوبی خواهیدداشت و چنانچه احساسات و نیروهای منفی زیادی از قبیل خشم،دلخوری و انزجار داشته باشند ، با اینکه شما چنین احساساتی را در خودندارید،احتمالاً احساس بدی پیدا خواهید کرد.اما چنانچه احساسات و عواطف مشابهی درخود داشته باشید، بایکدیگر رزنانس خواهیدکرد.

جهت پیشگیری از مشکلات خانوادگی ازمشاوره خانوادهکمک بگیرید

برای درک اینکه چرا ارتعاشات برخی از مردم شما را از لحاظ جنسی تحریک می کند،باید ” صوت ” را بهتر بشناسیم.صوت نیز یک ارتعاش است .اما ارتعاشی بسیار آشکار به طوری که می توانیم آن را عملاً بشنویم.هرقطعه ی موسیقی با فرکانسی متفاوت و مخصوص به خود ارتعاش می کند.برای نمونه،ارتعاشات یک قطعه ی موسیقی کلاسیک،کاملاً با ارتعاشات یک قطعه ی موسیقی هوی متال متفاوت است.این امکان نیز وجود دارد که یک سمفونی تند از بتهون حتی تأثیر ارتعاشی شدید تری از یک آهنگ عشقی راک داشته باشد.با گوش دادن به هر یک از انواع موسیقی های فوق،احساس متفاوتی خواهید داشت و هریک از آن ها تأثیر کاملاً متفاوتی برروی سیستم عصبی شما خواهند گذاشت.از گوش دادن به موسیقی یا صداهایی بیشتر لذت می برید که سیستم عصبی شما با آنها رزنانس بکند.دقیقاً به همان گونه که اصوات مختلف انرژی های مختلفی از خود صادر می کند،انسان ها نیز همچون اصوات انرژی های مختلفی دارند.هریک از ما دارای چندین وضعیت ارتعاشی مختلف هستیم. جهت پیشگیری از مشکلات خانوادگی از  مشاوره ازدواج کمک بگیرید.

  •  ارتعاش جسمانی، برآیند تمامی کارهایی است که به وسیله ی غذا،سیگار،مواد مخدر،الکل،ورزش و روابط جنسی با بدنتان می کنید که به نوبه ی خود نیز می تواند تحت تأثیر ارتعاشات پرانرژی فکری یا احساسی و (عاطفی )  قرار بگیرد.
  •  ارتعاش فکری، برآیند تمامی افکار،قضاوت ها و باورهای شماست.
  • ارتعاش احساسی ( عاطفی)، برآیند تمامی احساسات گذشته و حال و شامل تمامی برنامه ریزی احساسی شما است.
  • ارتعاش روحی، برآیند احساس صلح و آرامشی است که با خود و دنیای بیرون تان دارید،به اضافه ی فلسفه ی روحی و انعکاس مجموعه ی تمامی دیگر ارتعاشات جسمانی،فکری،احساسی ( عاطفی ) شما.

 

باکسانی رزنانس جسمانی می کنید ( تحریک می شوید) که انرژی ارتعاشی آن ها مشابه انرژی ارتعاشی شما است.

بنابراین هنگامی که نسبت به کسی احساس جاذبه جنسی می کنید،احتمالاً به این معناست که در یک یا چند زمینه از ارتعاشات یکسانی برخوردار هستید: ارتعاش جسمانی،فکری،احساسی ( عاطفی ) و یا روحی. اما این لزوماً به این معنا نیست که از تفاهم کافی برخوردار هستید و همسران خوبی هم برای یکدیگر خواهید شد.  جهت کمک به رفع مشکل کودک خود از مشاوره کودک  کمک بگیرید .

جاذبه ی جسمانی و تفاهم ،دوچیز متفاوت هستند.

 

جاذبه جسمانی یکی از ارکان تفاهم به حساب می آید،اما به تنهایی کافی نخواهد بود تا با نامزد /همسرتان تفاهم داشته باشید.تفاهم کامل همچنین جاذبه ی فکری ،احساسی( عاطفی ) و روحی را نیز ایجاد می کند.در غیر این صورت رابطه تان تنها یک کوری شهوانی خواهد بود که فقط براساس رزنانس جسمانی ( جنسی ) بنا شده است. برگرفته شده از کتاب آیا تو آن گمشده ام هستی؟

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.