قوانین و مقررات سایت

 

کاربر گرامی؛

 از اینکه پایگاه اینترنتی مرکز مشاوره فرحان را برای تامین خدمات مشاوره ای و آموزشی مورد نیازتان انتخاب کرده‌اید، خرسندیم. مجموعه مدیریت و کارکنان مرکز فرحان تمام تلاش خود را به کار خواهند بست تا با ارایه خدماتی با کیفیت، تجربه‌ای متفاوت و مطلوب را برای شما رقم بزنند. در راستای ایجاد شفافیت در خصوص تعهدات متقابل پایگاه اینترنتی مرکز مشاوره فرحان و کاربران، مجموعه‌ای از قوانین تدوین شده است که در ادامه به آگاهی شما می‌رسد. خواهشمند است، این قوانین را مطالعه نمایید و سپس با آسودگی خیال نسبت به بهره‌مندی از خدمات پایگاه‌ اینترنتی مرکز مشاوره فرحان اقدام نمایید.

  • قوانین عمومی

اصول اساسی حاکم بر فعالیت مرکز مشاوره فرحان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی است و هر دو طرف (مرکز فرحان و کاربران) نسبت به انجام تکالیف خود بر اساس قوانین جاری کشور متعهد هستند. تمامی خدمات مشاوره ای و آموزشی این مرکز، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

  • حریم خصوصی

اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات این پایگاه اینترنتی استفاده می‏‌کنند، نزد مرکز فرحان محفوظ خواهد ماند و مدیریت مجموعه، تمام تلاش خود را برای حفاظت از اطلاعات خصوصی کاربران به کار خواهد بست.

  • راه‌های ارتباطی رسمی

مجموعه مرکز مشاوره فرحان به منظور انجام و پیگیری درخواست‌های کاربران تنها از طریق کانال‌های ارتباطی رسمی مجموعه با مخاطبان در تماس خواهد بود. لطفا این کانال‌های ارتباطی را به خاطر بسپارید و در صورت دریافت تماس‌های متفرقه با عنوان مرکز فرحان از انجام درخواست‌های عنوان شده خودداری کرده و مدیریت مرکز مشاوره فرحان را در جریان قرار دهید.

راه‌های ارتباطی رسمی مجموعه:

شماره تلفن‌ها: ۳۲۹۴۲۷۸۱ و ۳۲۹۴۲۷۸۰ (با پیش‌شماره ۰۲۵)                                 پست الکترونیکی: farhanpsy@gmail.com

شماره پیامک: ۰۹۱۹۶۵۲۰۶۳۲                                                                        کانال تلگرام: https://t.me/psyfarhan

همچنین این مجموعه آدرس و اطلاعات تماس ابراز شده توسط کاربران در فرم‌های ثبت‌نام را تنها شیوه ارتباطی رسمی با کاربران تلقی خواهد کرد.

  • ثبت نام اینترنتی

کاربران در همه ساعات شبانه‌روز و همه روزهای هفته امکان ثبت خدمات در پایگاه اینترنتی فرحان را دارند. روز کاری از روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی کشور است. مرکز مشاوره فرحان، خدمات مشاوره ای و آموزشی را بر اساس شیوه انتخابی کاربر درنظر می گیرد.لذا خدمات انتخابی متقاضی همان لحظه ثبت می شود.

در صورت انصراف متقاضی، مبلغ  پرداخت شده بابت خدمات عودت داده نمی شود، لذا پس از قطعیت در انتخاب اقدام به ثبت نام بفرمایید.

متقاضیان نمی‌توانند نام، آدرس و تلفن و…. شخص دیگری را برای ثبت خدمات درج کنند. لذا خواهشمندیم مشخصات خود متقاضی بطور کامل درج شود.

  • حقوق مادی و معنوی مرکز مشاوره فرحان

تمامی حقوق مربوط به طراحی سایت، گرافیک و محتوای منتشر شده برای پایگاه اینترنتی مرکز مشاوره فرحان محفوظ است.