کسب درآمد با فرحان

در این بخش می توانید شرایط همکاری با مرکز مشاوره فرحان به منظور معرفی تمامی خدمات مرکز به دیگران و کسب درآمد از این طریق را ملاحظه بفرمایید.

کسب درآمد

با مرکز مشاوره فرحان

کسب درآمد عالی

با مرکز مشاوره فرحان

 • نرخ درآمد شما

  نرخ درآمد معرفی خدمات مرکز مشاوره فرحان به دیگران 10 درصد می باشد. بدین معنا که شما با معرفی یک نفر به مرکز که منجر به پرداخت هزینه 500 هزار تومانی شود، مبلغ 50 هزار تومان کسب درآمد خواهید داشت.

 • نحوه کسب درآمد

  کسب درآمد شما بوسیله ارجاع لینک مخصوص خود به دیگران انجام می شود. بدین صورت که آی پی فرد معرفی شده پس از ورود با لینک شما در دیتابیس سایت ذخیره شده و پس از ثبت سفارش موفق در سایت، نرخ درآمد بلافاصله برای شما منظور می شود.

 • مدت زمان اعتبار لینک

  ما بر اساس کوکی های بازدیدکنندگانی که شما معرفی می کنید، آنها را شناسایی می کنیم و به همین دلیل اگر کاربری در همان لحظه که با لینک شما وارد سایت شده پرداختی انجام ندهد بازهم تا 30 روز که کوکی ها روی سیستم ذخیره شده اند، محاسبه خواهند شد.

 • نحوه واریز درآمد شما

  درآمد کسب شده شما، پس از ثبت درخواست واریز درآمد در حساب کاربری در انتهای همان هفته، به شماره حساب ارائه شده شما واریز خواهد شد. همچنین امکان شارژ موجودی کیف پول کاربر نیز وجود دارد. حداقل مبلغ پرداختی 50 هزار تومان می باشد.

 • نحوه اطلاع رسانی

  تمامی موارد از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. همچنین از طریق حساب کاربری مخصوص کسب درآمد خود در وب سایت فرحان می توانید درآمد ها، بازدیدهای ثبت شده از لینک اختصاصی خود و همچنین آمار کلی حسابتان را مشاهده بفرمایید.

 • اشتراک لینک

  امکان استفاده لینک ها در تلگرام، واتساپ، گروه ها و کانال ها وجود دارد. همچنین شما می توانید یک بنر ایجاد کرده و لینک ارجاع خود را جهت درج در وبسایت یا وبلاگ روی آن قرار دهید.

نیاز به راهنمایی دارید؟